FAQ

PREČO JE CENA TAKÁ NÍZKA?

Pracujeme výlučne so zábermi, ktoré už boli natočené. Nepotrebujeme štáb, produkciu, hercov, povolenia apod. Vďaka tomu sme dokázali znížiť cenu výstupu na zlomok ceny, s ktorou sa obvykle videoreklama spája. Našim cieľom je sprístupniť tento najefektívnejší formát reklamy širším masám. Veríme, že v roku 2024 môže mať svoj reprezentatívny videospot aj malý podnikateľ, a tento projekt je riešením, ako na to.​

ODKIAĽ SÚ POUŽITÉ ZÁBERY A HUDBA?

Pracujeme s materiálom z videobánk, resp. audiobánk. Ten vytvárajú ľudia z celého sveta a nahrávajú ho na tieto servery za účelom ďalšieho predaja. My nájdeme zábery a hudbu, ktoré sú vhodné pre zámer nášho klienta a ďalej ich spracujeme  do nového celku. Všetko je licenčne ošetrené a vďaka tomu môžete mať aj vy profesionálny obraz s dokonalou hudbou za zlomok ceny. Ukážky takýchto videoreklám si môžete pozrieť tu.

AKO PREBIEHA VÝROBA?

Na začiatku si vyberiete z troch predpripravených balíčkov, alebo vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Po jej schválení je potrebné uhradiť  zálohu 40 % z celkovej sumy, pričom v prípade nespokojnosti garantujeme jej vrátenie. Nasleduje výber záberov a schválenie konceptu, potom výber a schválenie hudby a napokon celková postprodukcia. Po schválení výslednej videoreklamy je splatných zostávajúcich 60 % sumy. Následne vám vašu videoreklamu odovzdáme v dohodnutých formátoch.

KDE VIEM VIDEO POUŽIŤ?

Sociálne siete, YouTube reklamy, Facebook reklamy, reklama v televízii, prezentácia na svojom vlastnom webe, vonkajšie video reklamy, reklama v MHD, na webových portáloch, … možností je veľa a vo väčšine prípadov sú prekvapivo finančne dostupné. Zároveň však upozorňujeme, že sumy uvedené v cenníku zahŕňajú iba použitie na internete. Použitie napr. v televízii si vyžaduje licenčné príplatky a v tomto prípade Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku.

VIETE MI POMÔCŤ S KAMPAŇOU?

Áno, vieme. Spolupracujeme s ľuďmi a firmami, ktorí sú v správe online kampaní doma  a radi sa postarajú o optimálne nastavenie a prevádzku tej vašej. Upozorňujeme však, že táto služba nie je zahrnutá v cene výroby videoreklamy. Kontaktujte nás, radi vám poskytneme všetky informácie na vyžiadanie.

VIETE MI V PRÍPADE POTREBY NATOČIŤ ZÁBERY NA MIERU?

Áno, vieme. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.

MÔŽE BYŤ SÚČASŤOU REKLAMY AJ HOVORENÉ SLOVO?

Áno, môže. Disponujeme vlastným nahrávacím štúdiom a kontaktmi na najznámejšie dabingové herečky a hercov na Slovensku. Voiceover však nie je súčasťou našej štandardnej ponuky. V prípade záujmu​ nás kontaktujte a nájdeme spolu ideálne riešenie.

NENAŠLI STE, čO STE HľADALI?

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky 🙂

Váš reklamný spot čaká